Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Więcej w Polityce Prywatności | Nie pokazuj więcej tej informacji
Dms-Meble Data publikacji: 2007.06.15
Adres: ul. Wielkopolska 305, 81-531 Gdynia
Województwo: Pomorskie
Telefon: (058) 669-01-25
Fax: (058) 669-01-25
NIP: 742-125-42-10
Strona www: http://www.dms-meble.pl
Kontakt e-mail
Opis działalności
Firma Dms-meble jest dystrybutorem mebli dziecięcych firmy Meblik. Przedstawiamy Państwu meble dziecięce z bardzo wyszukanymi detalami, bezpieczne i funkcjonalne. Zajmujemy się również produkcją mebli kuchennych na zamówienie.

Prawidłowy rozwój dziecka uzależniony jest od wielu czynników. Jednymi z nich i bardzo istotnymi są otaczające go wokół przedmioty, a zatem i meble. Dlatego już od pierwszych tygodni życia powinny być otaczane miłością oraz kolorowymi meblami i przedmiotami, nawiązującymi do natury.

Dzieci są uważnymi obserwatorami życia, należy dać im tylko szansę, na obcowanie z przyrodą zwierzętami, naturalnymi zjawiskami a wyrośnie z nich pokolenie, które umiejętnie będzie korzystało z dobrodziejstw matki Ziemi i rozwijającej się cywilizacji.

Wybierając meble dla dzieci należy pamiętać nie tylko o ich walorach funkcjonalnych i użytecznych, ale również o zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i zagwarantowaniu małym pociechom odpowiednich warunków, sprzyjających ich rozwojowi psychofizycznemu.

Zapraszamy do salonu ekspozycyjnego, gdzie można zobaczyć produkty cieszące się największym zainteresowaniem!
Oferta firmy
Salon oferuje:

• meble dziecięce (w tym materace)
• meble młodzieżowe
• meble kuchenne według projektu

 
Rodzaje mebli w ofercie:
Meble dziecięce, młodzieżowe
Wizytówka należy do pakietu: Minimalny