Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Więcej w Polityce Prywatności | Nie pokazuj więcej tej informacji
Forte Data publikacji: 2007.09.11
Adres: ul. Biała 1, 07-300 Ostrów Mazowiecka
Województwo: Mazowieckie
Telefon: (029) 644 22 22
Fax: (029) 644 21 10
NIP: 759-000-50-82
Strona www: http://forteo4.forte.com.pl
Kontakt e-mail
Opis działalności
Fabryki Mebli FORTE od 1992 roku zajmują czołowe miejsce w gronie producentów mebli w Polsce. Firma, notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, jest filarem Grupy Kapitałowej FORTE, która liczy obecnie dwanaście spółek o profilu handlowym i produkcyjnym (w Polsce i za granicą).

Powstanie Grupy FORTE, a tym samym skonsolidowanie działań wszystkich podmiotów wchodzących w jej skład, pozwoliło na zbudowanie pozycji lidera branży meblarskiej w Polsce i na wielu rynkach zagranicznych. Firma od lat znajduje się na listach rankingowych 500 największych polskich przedsiębiorstw.

Grupa FORTE ze swoimi produktami dociera do mieszkańców ponad 30 krajów. Największymi rynkami sprzedaży są kraje Europy Zachodniej. Bardzo ważne miejsce w strategii handlowej FORTE zajmują rynki Europy Wschodniej oraz Europy Południowej. Nowymi rynkami, na których FORTE rozpoczęło działalność handlową w roku 2005, to rynek brytyjski, irlandzki, francuski, hiszpański i portugalski.

FORTE cały czas inwestuje w informatykę, w nowoczesne systemy wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem, które zapewniają płynną komunikację wewnętrzną i zewnętrzną. Daje to możliwość efektywnego planowania produkcji i kontroli kosztów, co pozwala firmie na zwiększenie konkurencyjności na rynku.

Zapraszamy do salonów sprzedaży na terenie całego kraju!
Oferta firmy
Producent oferuje meble:

• mieszkaniowe-systemy:
pokojowe, młodzieżowe, do jadalni, biurowe, gabinetowe, do sypialni, do przedpokoju, meblościanki

• mieszkaniowe-meblościanki
• meble biurowe
• meble kuchenne
• meble tapicerowane

• m.in.:
sofy, kanapy, narożniki, fotele, pufy, regały, komody, witryny, szafy (także ubraniowe), szafki (RTV, wiszące), półki, stoły, stoliki, krzesła, lustra, łóżka
 
Rodzaje mebli w ofercie:
Meble pokojowe
Wizytówka należy do pakietu: Minimalny