Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Więcej w Polityce Prywatności | Nie pokazuj więcej tej informacji
Ostroszowicka Fabryka Mebli Data publikacji: 2008.02.01
Adres: ul. Jodłownicka 4, 58-262 Ostroszowice
Województwo: Dolnośląskie
Telefon: (074) 833 02 00-04
Fax: (074) 833 02 00-04
Strona www: http://ofm-sa.com.pl
Kontakt e-mail
Opis działalności
Nasza firma istnieje od 1946 roku. Podstawowym produktem są meble kuchenne. Jesteśmy znani dzięki wysokiej jakości i trwałości naszych produktów. Podstawą naszego sukcesu jest zgromadzone doświadczenie. Nowoczesny park maszynowy, wysokie kwalifikacje naszych pracowników oraz kreatywność projektantów pozwalają na zagwarantowanie pełnej satysfakcji naszych klientów. Pomocne przy tym są także regularnie prowadzone badania rynku. Produkcja odbywa się z pominięciem wszystkich pośredników, dzięki czemu możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny mebli.

Prezentowane modele są wybrane z naszego bogatego programu meblowego. Ilość propozycji oferowanych przez OFM systematycznie się powiększa. Nasi projektanci i konstruktorzy łączą wymagania mody z tradycją i nowoczesnymi technologiami co sprawia, że wytworzone przez nas meble dają Naszym Klientom poczucie luksusu i funkcjonalności.

Zapraszamy do salonów meblowych w całej Polsce, gdzie spotkacie się Państwo z profesjonalną obsługą, mogąc także liczyć na serwis posprzedażowy, gwarancję oraz bezpieczeństwo zakupów!
Oferta firmy
Producent oferuje meble kuchenne (także na zamówienie) oraz:

• akcesoria do mebli kuchennych
• sprzęt AGD znanych producentów
 
Rodzaje mebli w ofercie:
Meble kuchenne
Wizytówka należy do pakietu: Minimalny