Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Więcej w Polityce Prywatności | Nie pokazuj więcej tej informacji
DĄB-JAR Data publikacji: 2008.04.27
Adres: ul. Piaski 37, 62-560 Skulsk
Województwo: Wielkopolskie
Telefon: (063) 268 29 11, 0 606 633 689
Fax: (063) 268 29 11
Strona www: http://www.dabjar.prv.pl
Kontakt e-mail
Opis działalności
Nasza firma, istniejąca na rynku od 1998 roku, jest producentem nowoczesnych zestawów meblowych wykonywanych z wysokiej jakości materiałów. Produkujemy także fronty meblowe.

Nasze realizacje przede wszystkim uwzględniają oczekiwania klienta, jego upodobania stylistyczne. Zwracamy uwagę na funkcje, ergonomię oraz preferencje urządzeń AGD do zabudowy. Chętnie podejmujemy niekonwencjonalne rozwiązanie. Są one dla nas wyzwaniem, któremu staramy się sprostać.

Każdy klient korzystając z profesjonalnego doradztwa projektantów, może stworzyć własny, niepowtarzalny wizerunek kuchni i sprawić aby stała się ona duszą domu. Tylko nasze kuchnie gwarantują bezpieczeństwo i komfort na wiele lat.

Elementem bez którego nie można zbudować klasycznej kuchni, jest niewątpliwie szkło witryn. Jego wzór świadczy o charakterze mebli i wyodrębnia "naszą kuchnię" od pozostałych. Podświetlone od wewnątrz szafki wprowadzą do pomieszczenia nastrój niemożliwy do uzyskania w żaden inny sposób.

Zapraszamy!
Oferta firmy
Producent oferuje:

• meble kuchenne (na zamówienie)
• oraz fronty meblowe (zwykłe, listwa patynowana)
 
Rodzaje mebli w ofercie:
Meble kuchenne
Wizytówka należy do pakietu: Minimalny