Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Więcej w Polityce Prywatności | Nie pokazuj więcej tej informacji
Meble Bobrowski Data publikacji: 2008.07.03
Adres: ul. Krakowskie Przedmieście 21, 98-200 Sieradz
Województwo: Łódzkie
Telefon: (043) 822 59 56
Fax: (043) 826 06 22
NIP: 827-000-95-29
Regon: 730009607
Strona www: http://www.meble-bobrowski.pl
Kontakt e-mail
Opis działalności
Meble Bobrowski jest firmą polską. Produkcja oparta jest w 100% na drewnie litym. Długoletnie doświadczenie, solidne podstawy projektowe oraz wiedza o drewnie jako surowcu dają możliwości tworzenia mebli trwałych, o niezawodnej konstrukcji.

Użycie tylko i wyłącznie drewna litego (wszystkie elementy), naturalnego kleju oraz atestowanych bejc i lakierów gwarantują, że wytworzone meble są ekologiczne i bezpieczne dla użytkownika. Firma posiada w swoim dorobku kilka stałych kolekcji mebli mieszkaniowych o zróżnicowanym wzornictwie. Są to meble inspirowane zarówno stylami historycznymi, jak i współczesnością. Duży udział w produkcji zajmują zamówienia indywidualne „na wymiar” uwzględniające potrzeby klientów.

Ponadto firma zapewnia: bezpłatny transport na terenie całego kraju, bezpłatne wnoszenie i montaż, 2 lata gwarancji, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy!
Oferta firmy
Producent oferuje meble z drewna litego (mieszkaniowe), także na zamówienie.
 
Rodzaje mebli w ofercie:
Meble drewniane
Wizytówka należy do pakietu: Minimalny