Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Więcej w Polityce Prywatności | Nie pokazuj więcej tej informacji
Moderna Meble Data publikacji: 2008.07.30
Adres: Łomża gm. Konarzyce ul. Łomżyńska 110, 18-400 Łomża
Województwo: Podlaskie
Telefon: 0862162259, 503042088
Fax: 0862162259
NIP: 718-198-97-44
Regon: 200025666
Strona www: http://www.modernameble.pl
Kontakt e-mail
Opis działalności
Firma Moderna Meble jest własnością grupy PPHU "D.K.B.S INVESTMENTS POLSKA" Sp.z o.o. istnieje na rynku od 2005 roku. to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w projektowaniu oraz produkcji mebli wykonywanych pod indywidualne projekty.

Firma opiera się na najnowszych wzorach designu co umożliwia znalezienie optymalnych rozwiązań co w połączeniu daje nam wyjątkową funkcjonalność mebli. Jakość firmy potwierdzają normy ISO 9001, ISO 14001. Doświadczeniem i kreatywnością gwarantujemy naszym klientom perfekcyjne wykonanie usługi.

Nasze wyroby dzięki szerokiemu wzornictwu łączą w sobie formy współczesne i tradycyjne, przy równoczesnym zastosowaniu nowych technologii mamy możliwość aranżacji każdego wnętrza. Atrakcyjna cena w połączeniu z dobrą jakością, szybka realizacja zamówień, profesjonalna obsługa i dbałość o interesy klienta to zalety naszej firmy.

Każdy stworzony przez nas mebel to proces rozpoczynający się od założeń projektowych (wizyta u klienta) a następnie poprzez komputerową wizualizacje aż do gotowych mebli. Dzięki komputerowej symulacji osiągamy możliwie najlepszy-optymalny pod względem wyglądu i funkcjonalności, uwzględniający gust klienta, dlatego jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać meble do każdego wnętrza. Nasze meble projektujemy i wykonujemy tak aby klient miał pełną satysfakcje a meble służyły przez wiele lat.

Zapraszamy do współpracy!
Oferta firmy
Firma oferuje projektowanie oraz produkcję mebli na indywidualne zamówienie:

• kuchennych
• biurowych
• szaf i garderób
 
Rodzaje mebli w ofercie:
Meble kuchenne
Wizytówka należy do pakietu: Minimalny