Optima Spółka Jawna

Tel: nie podano
adres: Tatrzańska 15, 59-220 Legnica
strona: http://optimameble.pl

Opis działalności:

Nasza firma oferuje bezpłatne doradztwo w sprawie aranżacji i wyposażenia wnętrz oraz oferuje bogaty asortyment mebli. Nasz doradca z przyjemnością spotka się u Państwa lub u nas w firmie i zaproponuje najciekawsze rozwiązania przygotuje projekt oraz wycenę biorąc pod uwagę Państwa potrzeby i oczekiwania. Oprócz oferowanego przez nas wyposażenia i dodatków mają Państwo do dyspozycji katalogi zawierające pełny asortyment mebli i wyposażenia dostępny na naszym rynku. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, mają Państwo gwarancję najwyższej jakości usług. W ofercie firmy znajdują się kuchnie zarówno klasyczne, o tradycyjnym wzornictwie, jak i nowoczesne. Wszystkie nasze meble cechuje najwyższa jakość wykonania, funkcjonalność i ergonomia, harmonijne połączenie piękna i walorów użytkowych. Zapewniamy naszym klientom fachowe doradztwo, pomiary, projekty, transport oraz montaż.

Oferta:

Nasze zaangażowanie w zakresie mebli kuchennych to nie tylko projekt i solidne wykonanie, to również dobór stylu, doskonała aranżacja, ciekawe wykończenia i pełna ergonomia. Kompleksowa oferta naszej firmy pozwala zaspokoić najbardziej wyszukane wymagania.
Dostosowujemy się do każdego klienta tak aby wnętrze kuchenne spełniało jego poczucie estetyki, komfortu i satysfakcji. Dbamy o szczegóły nadające każdej kuchni niepowtarzalny styl i klimat.
Zapewniamy komputerową wizualizację projektu, podczas której można zobaczyć swoją kuchnię jeszcze przed realizacją.

Etapy realizacji:

1. Spotkanie na którym doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania pod kątem funkcjonalności jak i stylistyki.
2. Przygotowanie darmowego projektu i wyceny.
3. Przedstawienie wizualizacji.
4. Ustalenie dogodnego terminu montażu.
5. Montaż