FRYDERYK

Tel: nie podano
adres: Al. Jerozolimskie 179 / 2/25, 02-222 Warszawa
strona: http://www.fryderyk.info.pl

Opis działalności:

FRYDERYK jest jednym z najlepszych producentów ekskluzywnych mebli stylowych. W Polsce nasze meble mogą Państwo zobaczyć w salonie Fryderyk znajdującym się w Warszawie w C.H. Blue City. Nasza oferta skierowana jest do klientów wymagających, ceniących oryginalną stylizację i najwyższą jakość wykonania. Źródło naszego sukcesu leży w zachwycie nad przedmiotami na pozór prostymi i powszechnymi. Meble dopasowane są do Państwa wymagań estetycznych oraz praktycznych.

Oferta:

Oferujemy unikalne meble do jadalni, salonu, biblioteki, gabinetu oraz kuchni łączące tradycję ze współczesnymi trendami. Starannie wykonane produkty tworzą kolekcje, z których mogą Państwo wykreować niepowtarzalne wnętrze. Szlachetne wnętrze oraz wysoka jakość wykonania nadają naszym meblom indywidualny charakter. W procesie tworzenia mebla bierzemy pod uwagę zarówno kształt, jak i kolor tak, aby dom bądź mieszkanie klienta stało się oazą natchnienia i spokoju, miejscem chętnie odwiedzanym przez rodzinę i przyjaciół.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo także meble kuchenne do zabudowy kuchni wykonane indywidualnie do każdego typu pomieszczenia. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania i niepowtarzalny wzór. Wszystkie meble wykonane są z litego drewna. Zabudowy kuchni tworzone są przez najlepszych projektantów. Nasze meble kuchenne zapewniają nie tylko wysokie walory estetyczne, ale także wyjątkową użyteczność.
Oferujemy również Państwu profesjonalną usługę projektową. Studio projektowe zostało stworzone z myślą o realizacji indywidualnych potrzeb i wyobrażeń klienta. Dzięki pełnej dowolności wprowadzania zmian wymiarów, kolorów oraz elementów wykończenia uzyskają Państwo zindywidualizowany mebel, który wyróżniać będzie nie tylko oryginalna forma, ale wysoka jakość wykonania.
Wdrażamy jednocześnie innowacyjne technologie i na każdym etapie kreowania Państwa mebla postępujemy zgodnie z najnowszymi trendami i normami UE. Wciąż szukamy nowych pomysłów i inspiracji, którymi chcemy się z Państwem podzielić.

Tworzenie pięknych mebli stało się naszą pasja i wielka miłością.